De HTM start begin mei met herstelwerkzaamheden aan tramlijn 6 bij de Vaillantlaan. Het werk start op maandag 4 mei en duurt waarschijnlijk tot en met vrijdag 8 mei.
Op de kruising van de Vaillantlaan en de Hobbemastraat wordt het asfalt tussen en naast de trambaan vervangen. Volgens de HTM is het wegdek daar in zeer slechte staat en is snel ingrijpen daarom noodzakelijk.
Tijdens de werkzaamheden is de Vaillantlaan vanaf het Vaillantplein richting de Neherkade volledig afgesloten voor gemotoriseerd verkeer. Er worden verkeersregelaars ingezet en omleidingen ingesteld, terwijl voetgangers en fietsers gebruik kunnen blijven maken van hun routes. Tram 6 blijft volgens de normale dienstregeling rijden.
De planning is onder voorbehoud van het weer en andere onvoorziene omstandigheden. Actuele informatie over de werkzaamheden is te vinden op de website van de HTM.